Вартова служба реферат скачать

Вартова служба реферат

Захист Вітчизни Розділ 5. Статути Збройних Сил України Тема: Вартова служба. - презентация.
Презентация была опубликована 4 года назад пользователемЯков Моисеев. Похожие презентации. Презентация на тему: " Захист Вітчизни Розділ 5. Статути Збройних Сил України Тема: Вартова служба." — Транскрипт: 1 Захист Вітчизни Розділ 5. Статути Збройних Сил України Тема: Вартова служба. 2 Вартова служба призначається для надійної охорони й оборони важливих військових об'єктів, бойових прапорів, а також утримуваних на гауптвахті або в дисциплінарній частині військовослужбовців. Вартова служба Вартою називають озброєний підрозділ, віднаряджений для виконання бойового завдання з метою охорони та оборони військових об'єктів, бойових прапорів та осіб, яких тримають на гауптвахті й у дисциплінарній частині (батальйоні Для несення вартової служби віднаряджуються варти. 3 До складу варт призначаються: начальник варти, вартові за кількістю постів і змін, розвідні,… а у варти при гауптвахті - вивідні й конвойні.

Для безпосередньої охорони та оборони об'єктів із складу варти виставляються чатові. Чатовим називається озброєний вартовий, який виконує бойове завдання щодо охорони та оборони дорученого йому поста. Постом називається все доручене для охорони та оборони чатовому, а також місце або ділянка місцевості, на якій він виконує свої обов'язки. Вартова служба. 4 . Обовязки чатового Чатовий зобов'язаний: -пильно охороняти та стійко обороняти свій пост, нічим не відволікатися, не випускати з рук зброї й нікому не віддавати її, включаючи осіб, яким він підпорядкований; -під час виконання завдання на посту тримати зброю зарядженою, завжди готовою до застосування (при цьому патрон у патронник не досилати); -рухаючись визначеним маршрутом, уважно оглядати підступи до поста й огорожу та доповідати через засоби зв'язку про хід несення служби у визначені табелем постів строки;

5 Обовязки чатового -не залишати поста, доки його не буде змінено або знято; -не допускати до поста ближче, ніж на відстань, визначену в табелі постів, та позначки на місцевості нікого, крім начальника варти, помічника начальника варти й свого розвідного та осіб, яких вони супроводжують; -знати маршрут руху транспортних засобів варти, а також їх розпізнавальні знаки й сигнали; -уміти застосовувати засоби пожежогасіння, які є на посту; -викликати начальника варти у разі виявлення будь-яких неполадок в огорожі об'єкта (на посту) та за будь-якого порушення поблизу свого чи сусіднього поста; -почувши сигнал технічних засобів охорони або гавкання вартового собаки, негайно доповісти до вартового приміщення; -віддавати військове вітання начальникам, яким він підпорядкований. 6 Обовязки чатового Чатовому заборонено сидіти, притулятися до чого-небудь, спати, курити, розмовляти, їсти, пити, читати, писати, справляти природні потреби, передавати й приймати будь-які предмети, досилати без потреби патрон у патронник, заходити у зону роботи технічних засобів охорони. Чатовий повинен відповідати на запитання лише начальника варти, його помічника, свого розвідного й осіб, які прибули з ними для перевірки. 7 Застосування зброї Чатовим застосовується зброя без попередження у разі явного нападу на нього або на об'єкт, який він охороняє. Усіх осіб, які наближаються до поста, крім начальника варти, помічника начальника варти, свого розвідного та осіб, яких вони супроводжують, чатовий зупиняє вигуком "Стій, назад" або "Стій, обійти справа (зліва)". За невиконання цієї вимоги, чатовий попереджає порушника вигуком "Стій, стрілятиму" й негайно викликає начальника варти або розвідного. Якщо порушник не виконує цієї вимоги, чатовий досилає патрон у патронник і робить попереджувальний постріл угору.

Якщо порушник не виконує й цієї вимоги та намагається проникнути на пост чи до об'єкта, який охороняють, або якщо він після такої спроби вдається до втечі, то чатовий застосовує зброю.



  • Вартова служба реферат

  • Вартова служба реферат
  • Популярные авторы:
    avatar
    close